Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
INTERCLEAN, s.r.o. - čistiaca technika a čistiace prostriedky,
+421 908 216 691

Čistiace prostriedky na každodenné čistenie

Alkona

Povrchovo aktívny čistiaci prostriedok na báze alkoholu. Má príjemnú vôňu, zasychá bez šmúh, nezanecháva škvrny.

Alkona.pdf

Kbú.pdf

Clar-Glas

Čistiaci roztok určený k priamemu použitiu, odstraňuje nečistoty zo sklenených povrchov a povrchov z akrylového skla. Intenzívne čistí, zasychá rýchlo a bez šmúh, odpudzuje nečistoty. Pri použití príjemne vonia.

Clar-glas.pdf

Kbú.pdf

 

Econa-Konzentrat

Econa-Koncentrát je univerzálny, na všetko použiteľný koncentrovaný každodenný čistiaci prostriedok. Silný čistiaci účinok sa dosahuje aj pri použití menšej koncentrácie. Čistiaci prostriedok je šetrný k materiálu, zasychá rýchlo a bez šmúh, vyčistené povrchy majú prirodzený vzhľad. Vďaka šetrnosti voči životnému prostrediu Econa-Koncentrátu sa prideľuje "Eko-označenie Európskej únie".

Econa-Konz.pdf

Kbú.pdf

 

Fiora-Clean

Vysoko účinný a povrchovo aktívny čistiaci prostriedok s vôňou. Fiora-clean zasychá bez šmúh a zanecháva dlhotrvajúcu príjemnú vôňu.

Fiora-Clean.pdf

Kbú.pdf

 

Keradet-Aktiv

Aktívne čistiaci, antibakterálne pôsobiaci čistiaci prostriedok na báze alkoholu s dlhotrvajúcou vôňou. Keradet-Aktiv zasychá bez šmúh, preto je vhodný predovšetkým na čistenie povrchov s vysokým leskom.

Keradet-Aktiv.pdf

Kbú.pdf

 

Keradet-Konzentrat-Aktiv

Aktívne čistiaci, antibakteriálne pôsobiaci čistiaci prostriedok na báze alkoholu s dlhotrvajúcou vôňou. Keradet-Koncentrát-Aktiv zasychá bez šmúh, preto je obvzlášť vhodný na čistenie povrchov s vysokým leskom.

Keradet-Konz-Aktiv.pdf

Kbú.pdf

Kiehl-Omni-fresh

Kiehl-Omni-fresh je pH neutrálny čistiaci prostriedok na báze tenzidov, ktorý je určený na odstránenie nepríjemných pachov v sanitárnych miestnostiach, na verejných toaletách alebo WC vo vlakoch.

Kiehl-Omni-fresh.pdf

Kbú.pdf

Optima

Optima je univerzálny čistiaci prostriedok pripravený na použitie, je určený na čistenie povrchov a skla, každodenné čistenie povrchov odolných voči vode. Vďaka špeciálnemu zloženiu používaním tohto prípravku sa dá predísť popraskaniu plastových povrchov.

Optima.pdf

Kbú.pdf

 

Profless-Konzentrat

Profless-koncentrát neobsahuje agresívne látky, preto ho môžeme rýchlo a úsporne používať pri bežnom každodennom čistení. Roztok Proflessu určený k použitiu pri aplikovaní pomocou penotvornej metódy rýchlo odstraňuje nečistoty, je šetrný k pokožke a materiálu.

Profless-Konz.pdf

Kbú.pdf

Resinex

Rozpúšťadlá obsahujúci čistiaci prostriedok na odstránenie vosku a smoly od lopty, napr.: vosk od hádzanárskej lopty v športových halách. Resinex neodstraňuje iba vosky od lopty, ale aj za- a prischnuté vrstvy resp. usadené nečistoty.

Resinex.pdf

Kbú.pdf

 

Tornado

Čistiaci prostriedok, ktorý účinne rozpúšťa tuky, nečistoty a nikotín. Má vysokú schopnosť odstraňovať nečistoty, charakterizuje ho šetrnosť k pokožke a úsporná spotreba. Má príjemnú vôňu. Je vhodný aj na profesionálne čistenie skla a okien.

Tornado.pdf

Kbú.pdf

Torvan-Konzentrat

Vďaka špeciálnym účinným látkam pôsobí rýchlo, má nízky obsah tenzidov. Dobre odlučuje nečistoty. Uchováva nasávaciu schopnosť textilných vlákien mopov a utieracích handier. Je ideálnym prípravkom na každodenné upratovanie, ale môže sa použiť aj ako intenzívny čistiaci prostriedok.

Torvan-Konz.pdf

Kbú.pdf

Veriprop

Veriprop je vysoko aktívny čistiaci prostriedok pre bežné každodenné upratovanie, výborne sa rozotiera. Vďaka tomu odstráni nečistoty aj z podlahových krytín, ktoré silne odpudzujú vodu a zasychá bez šmúh.

Veriprop.pdf

Kbú.pdf

Veriprop-Konzentrat

Veriprop-koncentrát je vysoko aktívny čistiaci prostriedok pre bežné každodenné upratovanie, výborne sa rozotiera. Vďaka tomu odstráni nečistoty aj z podlahových krytín, ktoré silne odpudzujú vodu a zasychá bez šmúh.

Veriprop-Konz.pdf

Kbú.pdf

 


 

Za obsah zodpovedá
webmaster

Najpredávanejšie


webygroup

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

Ako ste spokojný s našími službami?
 
 
80%

 
 
 
15%

 
Počet hlasujúcich: 181

497135

Úvodná stránka