Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
INTERCLEAN, s.r.o. - čistiaca technika a čistiace prostriedky,
+421 908 216 691

Čistiace prostriedky na linoleum, na podlahové krytiny z PVC; prostriedky na odstraňovanie povrchových náterov

Copex

Základný čistiaci prostriedok s intenzívnym čistiacim účinkom a zníženou penivosťou, ktorý sa môže prednostne použiť na elastické podlahové krytiny citlivé na alkálie. Rýchlo a bezozbytku odstraňuje polymérové vrstvy, remeselne nanesené ochranné filmy, ako aj olejové a mastné nečistoty.

Copex.pdf

Kbú.pdf

Dipex

Alkalický základný čistiaci prostriedok s aktívnym čistiacim účinkom a zníženou penivosťou, ktorý je určený na povrchy odolné voči alkáliám. Mimoriadne rýchlo odstraňuje mydlový film a voskové vrstvy, olejové a mastné nečistoty.

Dipex.pdf

Kbú.pdf

Li-Ex

Základný čistiaci prostriedok s intenzívnym čistiacim účinkom a zníženou penivosťou, ktorý sa môže prednostne použiť na podlahové krytiny citlivé na alkálie. Odstraňuje všetky ošetrujúce filmy, polymérové a voskové vrstvy, ako aj olejové mastné nečistoty.

Li-Ex.pdf

Kbú.pdf

Poly-Ex

Silne alkalický základný čistiaci prostriedok s aktívnym čistiacom účinkom a zníženou penivosťou, ktorý je určený na povrchy odolné voči alkáliám. Rýchlo účinkuje a nemá nepríjemný zápach. Účinne odstraňuje polymérové vrstvy, ošetrujúce filmy, ako aj olejové a mastné nečistoty.

Poly-Ex.pdf

Kbú.pdf

Veroclean

Vysoko výkonný odstraňovač polymérov z nadmerne ošetrovaných povrchov. Takisto odstráni aj tie nátery, ktoré tradičné čistiace prostriedky odstránili iba čiastočne alebo vôbec nevedeli odstrániť. Má zníženú penivosť a krátku dobu pôsobenia, lebo mimoriadne rýchlo rozpúšťa nečistoty z povrchov.

Veroclean.pdf

Kbú.pdf

 


 

Za obsah zodpovedá
webmaster

Najpredávanejšie


webygroup

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

Ako ste spokojný s našími službami?
 
 
80%

 
 
 
15%

 
Počet hlasujúcich: 181

497120

Úvodná stránka