Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
INTERCLEAN, s.r.o. - čistiaca technika a čistiace prostriedky,
+421 908 216 691

Čistiace prostriedky na strojové čistenie a odmasťovanie podláh, prostriedky na odstraňovanie gumových šmúh

Dopomat-forte

Vysoko účinný alkalický čistiaci prostriedok so zníženou penivosťou a obsahom špeciálnych účinných látok. Rozpúšťa motorové oleje a mastné nečistoty, sadzu, nečistoty od grafitu a výfukových plynov. Podľa bodu 7.2 druhého odstavca ÖNORM B 5105 - môže sa použiť aj na vylúčenie oleja.

Dopomat-forte.pdf

Kbú.pdf

Dopomat-intenso

Silne alkalický priemyselný čistiaci prostriedok, ktorý je určený na odstránenie silných nečistôt pomocou strojového mokrého čistenia. Silný čistiaci účinok sa postará o spontánne rozpustenie priemyselných, olejových a mastných nečistôt a tým o rýchle vyčistenie.

Dopomat-intenso.pdf

Kbú.pdf

Dopomat SNF

Rýchlo odstraňuje bežné a olejové, mastné nečistoty, ktoré vznikajú v kovospracujúcom priemysle a iných montážnych halách alebo dielňach. Dobre sa nanáša pri ručnom a zároveň aj pri strojovom čistení a je nepenivý. Schopnosť prenášať nečistoty je aktívna iba počas krátkej doby, čo umožňuje ľahké oddelenie nečistôt. Dopomat SNF neobsahuje fosfáty, chlór, komplexné pojivo a silikón, vďaka čomu je šetrný voči životnému prostrediu.

Dopomat SNF.pdf

Kbú.pdf

Gommasol

Riedidlá obsahujúci špeciálny čistiaci prostriedok na odstránenie gumových šmúh a oterov z priemyselných podlahových povrchov, ktoré boli spôsobené vysokozdvižnými a paletizačnými vozíkmi.Vďaka silnému čistiacemu účinku sa Gommasol môže použiť vo veľmi silne znečistených priemyselných oblastiach a halách. Gommasol má iba slabý zápach a ľahko sa používa.

Gommasol.pdf

Kbú.pdf

Hodrupa A

Hodrupa A je špeciálny čistiaci prostriedok so zníženou penivosťou, odstraňuje minerálne oleje, nečistoty z výfukových plynov a nečistoty po požiaroch. Ak tento prípravok používame pri čistení s vysokotlakovým strojom alebo strojovom mokrom čistení, riedi sa vodou. Ak ručne čistíme povrchy strojov a zariadení, nie je potrebné riedenie. Lesklé kovové povrchy (železo, plech), ktoré boli čistené prípravkom Hodrupa A, nehrdzavejú.

Hodrupa A.pdf

Kbú.pdf 

 


 

Za obsah zodpovedá
webmaster

Najpredávanejšie


webygroup

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

Ako ste spokojný s našími službami?
 
 
80%

 
 
 
15%

 
Počet hlasujúcich: 181

497145

Úvodná stránka