Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
INTERCLEAN, s.r.o. - čistiaca technika a čistiace prostriedky,
+421 908 216 691

Ochranné a ošetrujúce prostriedky na podlahu

Ceradur

Kovové soli neobsahujúci disperzný ošetrujúci prípravok s veľmi dobrou schopnosťou tvorby filmu, zasychaním vytvára samolesklý film. Ošetrujúci film je podobný tvrdým voskom a zachováva si svoju elasticitu.

Ceradur.pdf

Kbú.pdf

Thermodur

Umelohmotná disperzia s kovovými sieťovými prvkami, vysokým obsahom pevných látok, vynikajúcou vlastnosťou tvorby samolesklého filmu. Thermodur znesie aj nadmernú záťaž, odpudzuje nečistoty, je odolný voči umývaniu a má protisklzové vlastnosti. Je odolný voči dezinfekčným prostriedkom.

Thermodur.pdf

Kbú.pdf

Thermodur-satina

Umelohmotná disperzia s kovovými sieťovými prvkami a vynikajúcou vlastnosťou tvorby filmu. Thermodur-satina je obzvlášť odolná voči nadmernej záťaži a umývaniu, odpudzuje nečistoty, má protisklzové vlastnosti. Matný film sa ani po leštení nezačne lesknúť. Je odolná voči dezinfekčným prostriedkom.

Thermodur-satina.pdf

Kbú.pdf

Thermohospital

Umelohmotný náter odolný voči dezinfekčným prostriedkom a alkoholu. Môže sa použiť v tých oblastiach, kde je nevyhnutná častá dezinfekcia povrchov a rúk. Termohospital je základný ošetrujúci prípravok vynikajúcej kvality, ktorý je mimoriadne odolný voči nadmernej záťaži, odpudzuje nečistoty, je odolný voči umývaniu a vytvára protisklzovú ošetrujúcu vrstvu.

Thermohospital.pdf

Kbú.pdf

Thermospeed

Umelohmotná disperzia s kovovými sieťovými prvkami a vysokým podielom pevných látok, má veľmi dobrú schopnosť vytvárať film s optimálnym leskom. Thermospeed je vynikajúci základný ošetrujúci prípravok, je odolný voči nadmernej záťaži, odpudzuje nečistoty, je odolný voči umývaniu a je protisklzový.

Thermospeed.pdf

Kbú.pdf

 

Trend

Ošetrujúca emulzia na podlahy, ktorá je šetrná voči životnému prostrediu. Pri použití v koncentrovanej forme a takisto vo forme roztoku zasychá bez šmúh a po zaschnutí sa leskne. Trend spĺňa požiadavky športových hál a športových zariadení. Je optimálne leštiteľný, vychodené časti možno vyleštiť pomocou stroja s vysokými otáčkami.

Trend.pdf

Kbú.pdf 

 

Verodur

Lesklá umelohmotná disperzia, ktorá je mimoriadne odolná voči oteru a záťaži, je vhodná na ochranu podlahových povrchov na frekventovaných miestach. Vďaka tesniacemu účinku bez veľkej námahy premení krytinu na opticky dokonalú.

Verodur.pdf

Kbú.pdf

 

Verodur-satina

Umelohmotná disperzia s hodvábnym leskom, ktorá je určená na ochranu tých podlahových krytín, v prípade ktorých sa vyžaduje protisklzovosť a povrch s matným leskom, ako napr. v domovoch dôchodcov. Vďaka tesniacemu účinku bez veľkej námahy premení krytinu na opticky dokonalú.

Verodur-satina.pdf

Kbú.pdf 

 


 

Za obsah zodpovedá
webmaster

Najpredávanejšie


webygroup

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

Ako ste spokojný s našími službami?
 
 
80%

 
 
 
15%

 
Počet hlasujúcich: 181

497150

Úvodná stránka