Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
INTERCLEAN, s.r.o. - čistiaca technika a čistiace prostriedky,
+421 908 216 691

Prostriedky na voskovanie, impregnáciu, ošetrovanie a kryštalizáciu kamennej podlahy

Ceracotto

Voskový ošetrujúci prípravok obsahujúci rozpúšťadlá. Vypĺňa póry, odpudzuje vodu a nečistoty, vytvára protisklzový film odolný voči umývaniu. Voskový film je leštiteľný.

Ceracotto.pdf

Kbú.pdf

Impran

Impran je impregnačný prípravok pripravený na použitie, obsahuje rozpúšťadlá. Preniká do pórov a kapilár kameňa. Rýchlo zasychá a následne je odolný voči chôdzi. Impranom ošetrené kamenné povrchy si zachovajú svoj prirodzený vzhľad, sú dlhodobo chránené a sú protisklzové.

Impran.pdf

Kbú.pdf

Impranet

Impranet je prípravok na impregnáciu kameňa, ktorý možno použiť v interiéroch aj v exteriéroch. Impranet preniká hlboko do pórov a po vytvrdnutí ochraňuje ošetrený povrch pred vniknutím vody a olejov. Vďaka tomu predchádza poškodeniam spôsobených mrazom a zmierňuje aj vplyv počasia na stále vlhkých plochách.

Impranet.pdf

Kbú.pdf

 

Lithodur

Kryštalizátor na podlahy z prírodného kameňa s obsahom vápenca Po použití tohto prípravku je každá podlaha z prírodného kameňa s obsahom vápenca odolná voči opotrebovaniu, lesklá, protisklzová, odpudzuje nečistoty a ľahko sa ošetruje.

Lithodur.pdf

Kbú.pdf

 

Prisma

Ošetrujúca disperzia, ktorá pri leštení pomocou High-Speed stroja, vytvára vysoko lesklý protisklzový povrch odolný voči nadmernej záťaži. Povrch ošetrený pomocou prípravku Prisma-Steinprotektor odpudzuje nečistoty a je odolný voči opotrebovaniu.

Prisma.pdf

Kbú.pdf

 


 

Za obsah zodpovedá
webmaster

Najpredávanejšie


webygroup

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

Ako ste spokojný s našími službami?
 
 
80%

 
 
 
15%

 
Počet hlasujúcich: 181

497123

Úvodná stránka