Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
INTERCLEAN, s.r.o. - čistiaca technika a čistiace prostriedky,
+421 908 216 691

Protisklzové ošetrujúce prípravky na podlahy

Ariston

Koncentrovaný ošetrujúci prípravok na báze polymérov. Veľmi účinný čistiaci prostriedok so zvýšeným podielom ošetrujúcich látok. Môže sa použiť v neriedenom stave ako základný ošetrujúci prípravok. Vytvára samolesklý, protisklzový ošetrujúci film odpudzujúci nečistoty.

Ariston.pdf

Kbú.pdf

Klaronet

Prípravok na ošetrenie lesklých povrchov. Vďaka čomu na povrchu nevzniká viacej vrstiev ani pri každodennom používaní prípravku. Klaronet zasychá bez šmúh a vytvára protisklzový film.

Klaronet.pdf

Kbú.pdf

Klaronet-Konzentrat

Prípravok na ošetrenie lesklých povrchov.Klaronet-Vďaka tomu ani každodenné používanie prípravku nespôsobuje nadmerné vrstvenie. Klaronet-Koncentrát zasychá bez šmúh a vytvára protisklzový film.

Klaronet-Konz.pdf

Kbú.pdf

Procur-Konzentrat

Intezívne čistí a vytvára špeciálny ošetrujúci film, ktorý je optimálne leštiteľný. Ošetrujúci film zabraňuje priľnutiu lepivých nečistôt, ako sú napr.: žuvačky, samolepiace etikety atď. a podstatne znižuje výskyt čiernych šmúh od opätkov topánok. Procur-Koncentrát zasychá bez šmúh, má hodvábny lesk a pri vhodnom dávkovaní je protisklzový.

Procur-Konz.pdf

Kbú.pdf

Profekt-Konzentrat

Lesklý čistiaci prostriedok.Zasychá bez šmúh, vytvára pevný lesklý film, ktorý odpudzuje nečistoty. Zabraňuje tvorbe šmúh od topánok. Zložky vytvoreného filmu sa počas umývania vymieňajú, vďaka čomu nevznikne na povrchu nadmerné vrstvenie.

Profekt-Konz.pdf

Kbú.pdf

Profloor-Konzentrat

Je ideálnym čistiacim a ošetrujúcim prípravkom na povrchy pri jednostupňovom čistení. Vďaka špeciálnej kombinácii tenzidov, nečistoty uvoľnené z podlahovej krytiny sa prenášajú zo znečisteného čistiaceho roztoku do vlákien mopu, ku ktorým priľnú.

Profloor-Konz.pdf

Kbú.pdf

RS-Glanzreiniger

Silný mydlový čistiaci prostriedok obohatený o aktivátor tenzidov na báze mastných kyselín. RS Glanzreiniger vytvára ošetrujúci mydlovo-voskový film, ktorý je odolný voči nadmernej záťaži, protisklzový, odpudzuje nečistoty a je leštiteľný.

RS-Glanzreiniger.pdf

Kbú.pdf 

 


 

Za obsah zodpovedá
webmaster

Najpredávanejšie


webygroup

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

Ako ste spokojný s našími službami?
 
 
80%

 
 
 
15%

 
Počet hlasujúcich: 181

497116

Úvodná stránka