Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
INTERCLEAN, s.r.o. - čistiaca technika a čistiace prostriedky,
+421 908 216 691

Čistiace prostriedky na obkladačky, toalety a sanitu

Duocit-eco

Sanitárny čistiaci prostriedok s trvácnou pomarančovou vôňou. Je určený na rýchle a hygienické odstránenie vápenných a kozmetických zbytkov zo sanitárnych povrchov. Pravidelné používanie prípravku Duocit-eco zabraňuje tvorbe vápenných usadenín a ošetruje čistený materiál a povrch. Vďaka šetrnosti voči životnému prostrediu prípravku Duocit-eco sa prideľuje "Eko-označenie Európskej únie".

Duocit-eco.pdf

Kbú.pdf

Patronal

Intenzívny sanitárny čistiaci prostriedok s rýchlym účinkom a dlhotrvajúcou čerstvou vôňou, je určený na rýchle odstránenie vápenných usadenín a na ne viazaných nečistôt. Patronal vytvára v rámci predpísaného používania ochranný a vodu odpudzujúci film. Tento ochranný film vo veľkej miere zabraňuje tvorbe vápenných usadenín a usadzovaniu iných nečistôt, chrómované sanitárne zariadenia chráni pred koróziou.

Patronal.pdf

Kbú.pdf

Powerfix

Silný základný čistiaci prostriedok s obsahom kyseliny fosforečnej. Odstraňuje vápenné usadeniny a hrdzu zo stien, podláh a iných povrchov v interiéroch a exteriéroch. Povrchy citlivé na kyseliny nesmú prísť do styku s prípravkom Powerfix. Rýchlo vytvára penu, čo svedčí o tom, že tento čistiaci prípravok aktívne rozpúšťa vápenné usadeniny. Dôkladne čistí a zároveň je šetrný k materiálu, má príjemnú vôňu.

Powerfix.pdf

Kbú.pdf

 

Powerfix-Gel

Silný čistiaci prostriedok na WC s obsahom kyseliny fosforečnej, odstraňuje vápenné usadeniny z WC mís a pisoárov. Powerfix-Gel je hustý, priľne k povrchu a odstráni aj ťažko rozpustné usadeniny. V prípade použitia prípravku na povrchy, ktoré sú citlivé na kyseliny, môže spôsobiť trvalé poškodenie.

Powerfix-Gel.pdf

Kbú.pdf

 

Kiehl-Desisan-Konzentrat

Aldehydy a kyseliny neobsahujúci čistiaci a dezinfekčný prostriedok, ktorý sa môže použiť na všetky povrchy sanitárnych miestností. Rozpúšťa vápenné a mydlové usadeniny, ako aj olejové, mastné nečistoty. Pri použití má čerstvú vôňu. Roztok prípravku Kiehl-Desisan vytvára na vyčistenom povrchu ošetrujúci film, ktorý odpudzuje vodu a nečistoty, čo zabraňuje ďalšiemu znečisteniu mydlovými zbytkami a vápennou vrstvou.

Kiehl-Desisan-Konz.pdf

Kbú.pdf

 

Kiehl-SanEco Konzentrat

Bežný každodenný sanitárny čistiaci prostriedok s rýchlym účinkom a dlhotrvajúcou čerstvou vôňou, je určený na rýchle odstránenie vápenných usadenín a na ne viazaných nečistôt. Vďaka efektu odpudzovania vody na vyčistených povrchoch zabraňuje ďalšej tvorbe vápenných usadenín. Nová kombinácia kyselín zaručuje mimoriadnu účinnosť. Vďaka šetrnosti voči životnému prostrediu sa mu prideľuje vyznamenanie "Za európske životné prostredie".

Kiehl-SanEco Konz.pdf

Kbú.pdf

 

Sanikal

Čistiaci prostriedok je určený na čistenie sanitárnych miestností a neobsahuje kyseliny a chlór. Rozpúšťa každodenne vznikajúce zbytky vápna a vápenného mydla, ako aj olejové a mastné nečistoty. Povrch ošetrený Sanikalom odpudzuje vodu a nečistoty. Pri použití má príjemnú čerstvú vôňu. Sanikal zodpovedá podmienkam čistenia, ktoré odporúčajú výrobcovia armatúr.

Sanikal.pdf

Kbú.pdf

 

Sanpurid-Citro

Rýchlo pôsobiaci kyslý sanitárny čistiaci prostriedok. Odstraňuje vodný a močový kameň, vápenné a mydlové usadeniny. Pri použití má čerstvú vôňu. Po použití čistiaci prostriedok dôkladne opláchnime z ošetreného povrchu.

Sanpurid-Citro.pdf

Kbú.pdf

 

Sanpurid-Classic

Rýchlo pôsobiaci kyslý sanitárny čistiaci prostriedok. Odstraňuje vodný a močový kameň, vápenné a mydlové usadeniny. Pri použití má čerstvú vôňu. Po použití čistiaci prostriedok dôkladne opláchnime z ošetreného povrchu.

Sanpurid-Classic.pdf

Kbú.pdf

 

Santex

Intenzívny, kyslý sanitárny čistiaci prostriedok. Odstraňuje vodný a močový kameň, vápenné usadeniny a mydlové zbytky. Pri použití má čerstvú vôňu. Po použití čistiaci prostriedok dôkladne opláchnime z ošetreného povrchu.

Santex.pdf

Kbú.pdf

 

Santex-plus

Základný sanitárny čistiaci prostriedok a čistiaci prostriedok určený pre plavárne. Kyslý, základný sanitárny čistiaci prostriedok s čerstvou vôňou na odstránenie vápenných usadenín, vápenného mydla, močového kameňa a cementových vrstiev, je výhradne určený na povrchy odolné voči kyselinám.

Santex-plus.pdf

Kbú.pdf

 


 

Za obsah zodpovedá
webmaster

Najpredávanejšie


webygroup

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

Ako ste spokojný s našími službami?
 
 
80%

 
 
 
15%

 
Počet hlasujúcich: 181

497148

Úvodná stránka