Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
INTERCLEAN, s.r.o. - čistiaca technika a čistiace prostriedky,
+421 908 216 691

Čistiace prostriedky na strojové čistenie podláh

Dopomat

Dopomat sa môže použiť pri ručnom aj strojovom čistení. Ľahko sa rozotiera na povrchu, pôsobí rýchlo a intenzívne, je nepenivý, následne po bežnom každodennom čistení zasychá bez šmúh. Odstraňuje olejové, mastné nečistoty, ako aj nečistoty každého druhu, vo väčšom množstve je vhodný aj na odstránenie ošetrujúcich filmov a voskových náterov.

Dopomat.pdf

Kbú.pdf

 

 

Dopomat-brillant

Povrchovo aktívny čistiaci a ošetrujúci prípravok so zníženou penivosťou pre strojové čistenie, ktorý je určený na šetrné čistenie povrchov pomocou stroja na drhnutie a vysávanie alebo kefového stroja. Ošetrujúce látky, ktoré zostávajú na povrchu po čistení, zasychajú bez šmúh a vytvárajú lesklý, pevný a protisklzový ošetrujúci film.

Dopomat-brillant.pdf

Kbú.pdf

 

Dopomat-secur

Odstraňuje nečistoty a zasychá bez šmúh, zanecháva matný lesk, vytvára mimoriadne protisklzový ošetrujúci film. Leštením je možné opticky vylepšiť lesk povrchu, neovplyvní to protisklzový účinok. Pri aplikácii pomocou automatu na drhnutie a vysávanie, na ošetrovanom povrchu sa obmieňajú protisklzové a ošetrujúce komponenty, čo zabraňuje tomu, aby sa na povrch dostalo nadmerné množstvo čistiaceho prostriedku.

Dopomat-secur.pdf

Kbú.pdf

Corvett

Silne alkalický čistiaci prostriedok na mikroporózne podlahy, ktorý preniká hlboko do pórov. Má vysokú absorpciu špiny, čistiaci roztok rozpustí špinu usadenú v póroch, ktorú potom prostredníctom drhnutia odstráni.

Corvett.pdf

Kbú.pdf

 

Rollomat

Rollomat je špeciálny čistiaci prostriedok, ktorý bol vyvinutý práve pre strojové čistenie pohyblivých schodov a chodníkov. Čistiaci roztok sa po vystrieknutí zahustí, vďaka čomu nestečie resp. nekvapká do šachty pohyblivých schodov. Rozpúšťa oleje, tuky a na ne viazané nečistoty, optimálne zvlhčuje.

Rollomat.pdf

Kbú.pdf

 


 

Za obsah zodpovedá
webmaster

Najpredávanejšie


webygroup

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

Ako ste spokojný s našími službami?
 
 
80%

 
 
 
15%

 
Počet hlasujúcich: 181

497131

Úvodná stránka